Grube Lolo to marka odzieżowa, która od 2011 roku balansuje na przestrzeni dwóch równie ważnych dla nas kultur: Hip-Hopu i Reggae. Od początków działalności, w bezkompromisowy sposób, angażujemy się w ich popularyzowanie. Działamy na polach muzyki, sportu oraz inicjatyw społecznych. Wspieramy artystów, organizujemy wydarzenia, dajemy wyraz esencji nowoczesnej kultury miejskiej oraz poszanowania dla natury i tradycji.

Grube Lolo jest wytworem fantazji i działań załogi entuzjastów ulicznej sztuki skręcania. Jest towarem najwyższego lotu, jaki łączy twardy i chaotyczny charakter ulic, z płynącymi z natury spokojem i pozytywną wibracją. Kreuje odważny styl dla ludzi z wyobraźnią, mających za nic cenzurę i konwenanse.

Styl propagujący wolność, braterstwo i pozytywne myślenie. Inspirowani naturą w legalny sposób manifestujemy niesprawiedliwie zakazane treści. Dołącz do nas!

Jeśli jesteś artystą, promotorem, organizatorem imprez, twórcą festiwalu, managerem klubu lub inicjujesz inne działania, które wymagają wsparcia i chcesz otrzymać od nas pomoc w ich promocji, skontaktuj się z nami